مشاوره در واتس اپ

ابدومینوپلاستی

ابدومینوپلاستی

ابدومینوپلاستی چیست ؟ به طور کلی یک شکم ایده آل به شکمی گفته می شود که صاف و مسطح باشد ، عضلات آن سفت بوده و در عین حال هیچ گونه پوست اضافی و خطوط استریا ( خطوطی که در اثر تغییرات وزنی و حاملگی بروز می کنند ) در ان وجود نداشته باشد. ( فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی )

در روند زندگی ، برخی اتفاقات از قبیل افزایش سن ، نوسان وزن ، بارداری و غیره با تاثیر بر روی عضلات شکم ، کاهش خاصیت ارتجاعی پوست و افزایش چربی شکمی ، منتج به بزرگی و در برخی موارد منجر به شلی و افتادگی شکم و پیدایش خطوط استریا می شوند.

افرادی که با این معضل روبرو هستند و راهکارهای متعددی را جهت رسیدن به شکمی صاف و زیبا از جمله رژیم های سخت غذایی و ورزش های سنگین را انجام داده اند و به این مهم دست نیافته اند ، می توانند با بهره وری از عمل ابدومینوپلاستی یا جراحی زیبایی شکم به شکمی زیبا و تخت دست یابند.

لازم به ذکر است که شاید بتوان با ورزش از ضخامت چربی در ناحیه شکم کاست ، اما رفع شلی پوست شکم و از بین بردن خطوط استریا هرگز با انجام حرکات ورزشی ، میسر نخواهد بود.

ابدومینوپلاستی

کاندیدای ابدومینوپلاستی

لازم به ذکر است که انجام عمل ابدومینوپلاستی یا جراحی زیبایی شکم برای همه افراد چاق توصیه نمی شود ، بلکه انجام این جراحی تنها بر روی افرادی امکان پذیر است که با چربی اضافی در ناحیه شکم خود روبرو هستند و پوست شکم آن ها به دلیل شل بودن ، حالتی آویزان به خود گرفته است.

از دیگر شرایط مهمی که افراد به منظور انجام عمل ابدومینوپلاستی باید از آن برخوردار باشند ، عبارتند از :

  • در سلامت کامل جسمی و روحی باشند.
  • به بیماری هایی همچون بیماری های قلبی ، آسم و دیابت که سبب افزایش ریسک جراحی می شوند ، مبتلا نباشند.
  • وزن خود را پیش از اقدام به جراحی به تثبیت رسانده باشند.
  • در آینده ، درصدد بارداری نباشند.
  • از نتایج جراحی ، توقع معقولانه داشته باشند.
  • نکته بسیار مهمی که ذکر آن حائز اهمیت فراوانی است این است که افراد سیگاری قبل از عمل جراحی زیبایی شکم حتما باید مصرف سیگار را به طور کامل ترک کرده باشند.

ابدومینوپلاستی

مزایای عمل ابدومینوپلاستی

عمل ابدومینوپلاستی با حذف چربی ها و پوست اضافی شکم ، سبب رفع شلی شکم و نیز از بین رفتن افتادگی پوست این ناحیه می شود.

افزون بر این ، ابدومینوپلاستی موجب سفت شدن عضلات و فاسیای جداره شکم شده و به صاف تر و مسطح تر شدن شکم می انجامد و فرد می تواند پس از عمل با رعایت رژیم درست غذایی ، زیبایی شکم خود را حفظ کند.

توجه داشته باشید که با انجام عمل ابدومینوپلاستی ، ترک های پوستی ، چین و چروک شکم و خطوط استریا نیز تا حدود زیادی  از بین می روند.

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Button