جراح بینی تهران

بهترین جراح زیبایی بینی در تهران

جراح بینی تهران : جراحی بینی یک نوع عمل جراحی است که یا جنبه درمانی داشته و با هدف بهبود عملکرد تنفسی انجام می گیرد یا این که جنبه زیبایی داشته و جهت بهبود و اصلاح ظاهر بینی انجام می شود.

اما به طور کلی معمولا افرادی که تصمیم به انجام جراحی بینی می گیرند هدف شان از انجام این جراحی ، بهبود فرم بینی می باشد.

بسیاری از افراد از سایز و فرم ظاهری بینی خود ناراضی هستند ، لذا جهت بهبود شکل بینی و همینطور ایجاد توازن و هماهنگی میان بینی و بقیه اجزای صورت شان درصدد انجام جراحی زیبایی بینی بر می آیند.

از این رو به جرات می توان اذعان داشت که امروزه انجام جراحی زیبایی بینی و رفع نقایص و عیوب آن در راس جراحی های زیبایی قرار گرفته و بیشترین متقاضیان را به خود اختصاص داده است.

بنابراین به دلیل افزایش شمار روز افزون متقاضیان این جراحی ، حس رقابت و حساسیت میان جراحان بینی نیز رو به افزایش می باشد.

این مسئله ، انتخاب یک جراح بینی متبحر و با تجربه جهت دستیابی به سودمندترین نتایج از جراحی بینی ، را برای بیمارن ضروری می سازد.

در یک جراحی بینی ایده آل ، تغییرات چندان فاحشی در بینی صورت نگرفته و همچنین بینی بیش از حد ممکن کوچک نخواهد شد.

به طوری که تنها ایرادات و نقایص ساختاری بینی اعم از قوز پل بینی ، ناهماهنگی سوراخ های بینی و غیره مرتفع شده و بینی ظاهری متناسب و زیبا به خود می گیرد.

دکتر فرزاد پرویزیان ، از بهترین پزشکان جراح بینی در تهران می باشند که بهترین نتایج را از انجام جراحی بینی برای بیماران خود رقم زده اند و کارنامه درخشانی را در این زمینه از آن خود نموده اند.

مزایای جراحی بینی از نظر زیبایی

  • بهبود تقارن چهره : قاعدتا وجود کوچکترین ناهماهنگی و عدم تقارن در بینی می تواند تاثیر شگرفی بر ظاهر فرد بگذارد ، جراحی بینی چنانچه به درستی و توسط بهترین جراح بینی انجام شود خواهد توانست سبب ایجاد تعادل در چهره گردد.
  • بهبود فرم بینی : طبیعتا در صورتی که قوز بینی یا افتادگی نوک بینی اصلاح گردد ، فرم بینی به میزان قابل توجهی بهبود خواهد یافت.
  • ایجاد حجمی متناسب : کم کردن پهنای بینی حتی به میزان جزئی می تواند تاثیر چشمگیری بر روی هماهنگی و هارمونی بینی با سایر اجزای صورت بگذارد.

مزایای جراحی بینی از نظر عملکردی

همانطور که در ابتدای مقاله متذکر شدیم ؛ هدف از جراحی بینی علاوه بر بهبود ظاهر بینی ، رفع مشکلات مرتبط با مکانیزم بینی و بهبود سلامت آن نیز می باشد.

 

اهمیت انتخاب جراح بینی

گفتیم انتخاب یک جراح بینی مجرب و کارآزموده می تواند نتایجی ایده آل را از انجام جراحی زیبایی بینی به ارمغان آورد.

بنابراین می توان گفت که نتیجه جراحی بینی ارتباطی تنگاتنگ با تبحر جراح بینی دارد.

از این رو چنانچه در انتخاب جراح بینی ، دقت کافی به کار گرفته نشود ممکن است فرد نه تنها از نتیجه عمل ، راضی نشود بلکه حتی در مواردی نیز ممکن است مشکلات تنفسی برای او حادث شده و گاها جان وی نیز به مخاطره بیفتد.

مطالب مرتبط