مشاوره در واتس اپ

جراحی زیبایی بازو

عمل جراحی زیبایی بازو

از جراحی زیبایی بازو که به لیفت بازو نیز موسوم است ، در علم پزشکی تحت عنوان براکیوپلاستی ( brachioplasty ) یاد می شود. جراحی لیفت بازو ، نوعی جراحی پلاستیک زیبایی محسوب می شود که با هدف رهایی از پوست و چربی اضافی موجود در بخش زیرین بازوها در افرادی که با بازوهایی شل و افتاده مواجه هستند ، انجام می پذیرد. ( فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی )

چه افرادی کاندید مناسبی بری جراحی زیبایی بازو می باشند ؟

معمولا افرادی که با وجود رژیم های سخت لاغری ، دچار افتادگی و شلی پوست بازو می شوند ؛ همواره در پی یافتن راهکاری موثر جهت رفع شلی بازوهای خود هستند ، این دسته از افراد گزینه مناسبی برای انجام جراحي زيبايي بازو خواهند بود.

جراحی زیبایی بازو

لازم به ذکر است که تنها رژیم لاغری و کاهش وزن ، موجب افتادگی بازوها نشده و افزایش سن نیز از دیگر عواملی است که به افتادگی و شل شدن بازوها می انجامد ؛ چرا که پوست ، با بالا رفتن سن ؛ قوام و انعطاف خود را از دست داده و به مرور زمان افتاده و شل می شود.

از این رو افراد میانسال نیز ، کاندید مناسبی برای عمل براکیوپلاستی محسوب می شوند.

همچنین ناگفته نماند که برخی افراد به صورت وراثتی و ژنتیکی ، حالت ارتجاعی پوست خود را از دست داده و با افتادگی پوست روبرو می شوند ؛ این دسته از افراد نیز می توانند به فوق تخصص پلاستیک مراجعه نموده و تحت عمل جراحی زیبایی بازو قرار گیرند.

دوران نقاهت جراحی بازو چقدر است ؟

دوره نقاهت جراحی زیبایی بازو یا به عبارتی عمل لیفت بازو ، به وسعت جراحی بستگی دارد ؛ اما غالبا 1 الی 2 هفته به طول می انجامد.

توجه داشته باشید اگرچه 2 هفته پس از جراحی بازو ، می توان به انجام امور روزمره بازگشت ؛ اما حداقل تا یکماه باید از انجام ورزش های سنگین ، بلند کردن اجسام با وزن بالا و فعالیت های شدید بدنی خودداری نمود.

جراحی زیبایی بازو توسط دکتر پرویزیان بهترین جراح پلاستیک تهران

 نتایج جراحی بازو

نتایج جراحی لیفت بازو و احساس سفت تر شدن بازو ها ؛ بلافاصله پس از عمل ، قابل مشاهده می باشد.

البته مشاهده نتایج نهایی عمل ، پس از پایان دوران نقاهت و رفع کامل تورم و کبودی ناشی از جراحی که تقریبا 1 تا 2 هفته طول می کشد ؛ ملموس خواهد بود.

هزینه جراحی بازو

جراحی بازو از اعمال زیبایی به شمار می رود و تحت پوشش بیمه قرار ندارد.

محاسبه هزینه جراحي زيبايي بازو ، مستلزم ویزیت حضوری و معاینه فرد توسط جراح پلاستیک می باشد.

دکتر پرویزیان فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و میکروسرجری از برجسته ترین جراحان پلاستیک تهران به شمار می روند ؛ شما همراهان گرامی در صورت تمایل به انجام جراحی براکیوپلاستی و دیگر اعمال زیبایی و ترمیمی صورت و بدن می توانید با نهایت اطمینان به مظب ایشان مراجعه فرمایید.

نظرات بسته شده است.

Call Now Button