جراحی سینه

جراحی سینه

جراحی سینه : جراحی های پلاستیک مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته اند و اکثریت آن ها به منظور افزایش زیبایی بیشتر انجام می شوند.

برای بانوان زیبایی و جذابیت اندام بسیار مهم است و در این راستا انواع روش های بزرگ کردن سینه را امتحان می کنند و حتی به انجام ورزش های بسیار سخت و سنگین نیز روی می آورند.

انجام ورزش برای حفظ تناسب اندام و فرم دهی بسیار مفید است ولی بزرگ کردن سینه با ورزش تقریباً غیرممکن است زیرا سینه، بافت چربی دارد و بر اثر ورزش بسیار سخت از بین می رود.

اگر دقت کنید اکثر ورزشکاران حرفه ای زن ، دارای سینه هایی بسیار کوچک هستند و ورزشکاران بسیار حرفه ای که سینه هایی خوش فرم دارند، قطعاً جراحی پروتز سینه انجام داده اند.

در نتیجه بهترین روش برای فرم دهی سینه انجام جراحی زیبایی سینه می باشد.

 

جراحی سینه

 

جراحی سینه چه روش هایی دارد؟

عمل سینه انواع بسیار زیادی دارد که هر یک از آن ها کاربردهای منحصر به فردی در افزایش زیبایی فرم سینه دارند.

انواع جراحی زیبایی سینه عبارتند از :

  • جراحي بزرگ کردن سينه یا پروتز سینه : به منظور بزرگ کردن سایز سینه
  • جراحی لیفت سینه یا ماستوپکسی : به منظور رفع افتادگی سینه و بهبود فرم سینه
  • جراحی کوچک کردن سینه یا ماستوپکسی : به منظور کاهش سایز سینه

به طور مثال یک خانم برای بهبود سایز و فرم سینه نیاز به جراحي پروتز سينه و جراحي ليفت سينه دارد در چنین شرایطی انجام جراحي پروتز سينه و ماستوپکسی به طور همزمان امکانپذیر است.

در نتیجه بیمار می تواند در صورت نیاز و پس از تایید جراح پلاستیک سینه ، درخواست انجام دو تکنیک جراحي سينه را به طور همزمان داشته باشد.

جراحی سینه در مردان

جراحی زیبایی سینه تنها مختص به بانوان نمی باشد و برخی اوقات آقایان نیز نیاز به جراحی کوچک کردن سینه دارند.

آقایان به دلیل عوامل مختلفی چون چاقی ، ژنتیک ، مصرف برخی از مکمل ها ، عدم تعادل هورمون و غیره دچار بیماری به نام ژنیکوماستی می شوند که این بیماری منجربه افزایش سایز سینه آقایان می شود.

بیماری ژنیکوماستی منجربه افزایش غیرطبیعی سایز سینه آقایان می شود که این امر برای آن ها آزاردهنده است و برخی از آقایان ترجیح می دهند در کوتاه ترین زمان ممکن به درمان این بیماری بپردازند.

بهترین درمان برای درمان بیماری ژنیکوماستی ، انجام جراحی کوچک کردن سینه می باشد.

دقت داشته باشید که کسب یک نتیجه ایده آل ، ملزم انتخاب یک جراح پلاستیک سینه ماهر می باشد در نتیجه هنگام انتخاب جراح سینه دقت بالایی داشته باشید.

 

دکتر فرزاد پرویزیان

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و میکروسرجری

درباره نویسنده

دکتر پرویزیان
دکتر فرزاد پرویزیان- فوق تخصص جراحی پلاستیک، زیبایی و میکروسرجری

پاسخ

× مشاوره رایگان در واتس آپ