مشاوره در واتس اپ

جراحی شکم در ایران

عمل جراحی شکم در ایران

جراحی شکم در ایران : جراحی زیبایی شکم یا عمل ابدومینوپلاستی از جمله اعمال جراحی زیبایی به شمار می رود که با هدف دفع چربی و پوست اضافی از ناحیه و متعاقبا دستیابی به شکمی تخت و صاف انجام می پذیرد و در همه افراد فارغ از جنسیت قابل انجام می شود.

البته لازم به ذکر است که بانوان در صورتی که به به تازگی عمل سزارین داشته اند باید انجام این جراحی را تا زمان بهبود کامل زخم های زایمان خود به تاخیر بیاندازند.

در خصوص نتایج جراحی شکم ؛ باید عنوان داشت که قاعدتا در صورتی که این جراحی توسط یک جراح حاذق و با تجربه انجام پذیرد نتایج مطلوب و ایده آلی به دنبال خواهد داشت ؛ که البته در روزهای ابتدایی پس از عمل ، به علت تورم موجود در موضع جراحی شده ؛ نتیجه نهایی قابل رویت نخواهد بود و برای دیدن نتیجه قطعی عمل حداقل باید 6 ماه صبر کنید.

جراحی شکم در ایران

ضمنا ناگفته نماند که صرفا انتخاب بهترین جراح پلاستیک ، امکان حصول نتایج قابل قبول را میسر نساخته و افراد به منظور رسیدن به نتایج ایده آل خود ؛ باید مراقبت های پس از عمل را نیز جدی گرفته و به درستی رعایت نمایند.

دکتر فرزاد پرویزیان بهترین جراح زیبایی شکم در ایران و از برجسته ترین پزشکان جراحی پلاستیک در تهران به شمار می روند که تاکنون نتایج درخشانی را در زمینه انواع جراحی پلاستیک در کارنامه کاری خود به ثبت رسانیده اند.

برای مشاهده نمونه کارهای دکتر پرویزیان ، می توانید به گالری تصاویر وبسایت رسمی یا صفحه اینستاگرم ایشان مراجعه فرمایید.

مشاوره قبل از جراحی شکم در ایران

در طول جلسه مشاوره قبل از جراحی شکم ، در ارتباط با موارد ذیل صحبت می شود :

جراح پلاستیک ؛ از شما در خصوص هدف تان از جراحی شکم سوالاتی می پرسد و شما باید اهداف و انتظارات خود از این جراحی را تبیین نمایید.

جراح پلاستیک در جلسه مشاوره جهت ارزیابی وضعیت سلامت عمومی تان ، شما را تحت معاینه بالینی قرار می دهند و شما باید در صورتی که دارای سوابق پزشکی یا دچار حساسیت های دارویی هستید و همچنین چنانچه داروی خاصی مصرف می کنید ؛ حتما پزشک خود را از این موضع آگاه نمایید.

در صورتی که قبلا عمل جراحی داشته اید ؛ پزشک خود را از جراحی یا جراحی های قبلی تان مطلع سازید.

پزشک شما حتما توصیه خواهند کرد که از چند وقت قبل از جراحی شکم ؛ نسبت به قطع مصرف ویتامین ها ، مکمل های گیاهی ، الکل و دخانیات اقدام نمایید.

صحبت های دکتر پرویزیان بهترین جراح پلاستیک تهران درباره عمل ابدومینوپلاستی

 

در نهایت این که در جلسه مشاوره ، پزشک شما درباره نتیجه عمل ابدومینوپلاستی و هر گونه ریسک و خطرات یا عوارض احتمالی این جراحی با شما صحبت خواهند کرد.

موفقیت و ایمنی فرایند عمل جراحی در ایران خیلی زیاد به آمادگی کامل شما در جلسه مشاوره بستگی دارد. سوالاتی درباره سلامتی، خواسته ها و سبک زندگی شما پرسیده خواهد شد.

نمی دانید از کجا شروع کنید؟ فوراً با MedoTrip تماس بگیرید وتمام مراحل عمل شکم شما را در ایران انجام خواهیم داد و دیگر نیازی به نگرانی نخواهید داشت. MedoTrip به عنوان یک آژانس گردشگری پزشکی پیشگام ایرانی آماده است تا در سفر گردشگری سلامت به ایران به شما کمک کند.

هزینه جراحی شکم در ایران

به طور کلی ، هزینه جراحی پلاستیک در ایران در مقایسه با ایالات متحده و کشورهای اروپایی مقرون به صرفه تر است.

به طور کلی کشور ما ایران ، به دلیل برخورداری از متخصصان ماهر که گواهینامه بورد تخصصی دارند و به روزترین انواع تجهیزات و همچنین قیمت مناسب جراحی پلاستیک ؛ به یکی از پرطرفدارترین کشورها برای برای انجام جراحی های پلاستیک بدل شده است.

حال آن که  قیمت دقیق جراحی شکم ، بدون معاینه و بررسی بیمار قابل تعیین نمی باشد ؛ لذا افرادی که تصمیم به انجام این جراحی زیبایی دارند باید مورد بررسی و ارزیابی از سوی جراح پلاستیک مورد نظر خود قرار گیرند.

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Button