مشاوره در واتس اپ

جراحی پروتز گونه

عمل جراحی پروتز گونه

جراحی پروتز گونه : به طور کلی داشتن گونه هایی برجسته ، از عواملی به شمار می رود که سبب زیبایی بیشتر چهره می شود ؛ به طوری که برخورداری از گونه هایی ضعیف می تواند به کاهش جذابیت صورت بیانجامد.

حجم چربی موجود در ناحیه گونه ها غالبا به دنبال افزایش سن کاهش یافته و از برجستگی آن ها کاسته می شود ؛ این امر علاوه بر این که از زیبایی صورت می کاهد ، سبب می شود سن فرد از آن چه که واقعا هست بیشتر به نظر برسد.

البته ناگفته نماند که برخی افراد نیز به صورت ژنتیکی دارای گونه هایی صاف و فاقد برجستگی می باشند.

امروزه پیشرفت چشمگیری که در حوزه پزشکی به وقوع پیوسته ؛ به کمک جراحی پروتز گونه ، امکان داشتن گونه هایی برجسته و خوش فرم را محقق نموده و افرادی که تمایل به داشتن چنین گونه هایی دارند ، برای انجام این عمل جراحی باید به فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی مراجعه نمایند.

جراحی پروتز گونه چیست ؟

در حال حاضر با پیشرفت چشمگیر علم پزشکی بخصوص در حوزه زیبایی ، امکان داشتن گونه هایی خوش فرم و برجسته فراهم شده است و روش های متعددی ؛ نظیر تزریق چربی ، تزریق ژل و جراحي پروتز گـونه در این راستا معرفی شده است.

در میان روش های موجود ؛ جراحي پروتز گـونه به عنوان روشی استاندارد و دائمی تلقی می شود که افراد می توانند از طریق انجام این عمل جراحی به گونه هایی خوش فرم و برجسته دست یابند.

جراحی پروتز گونه

جراحي پروتز گـونه با افزایش حجم گونه ها تاثیر شگرفی بر زیبایی چهره ؛ بویژه یک سوم میانی صورت خواهد داشت.

در این عمل جراحی ، پروتز یا ایمپلنتی با سایز و ابعاد محاسبه شده که متناسب با آناتومی صورت فرد باشد ، در بخش جلوی استخوان های گونه وی قرار داده شده و به حجیم تر شدن گونه های او می انجامد.

توجه داشته باشید که گاهی اوقات با انجام همزمان جراحي پروتز گـونه و جراحی پروتز چانه ، می توان ساختار و فرم صورت را تا حد بیشتری بهبود بخشیده و به شکل مضاعفی به زیبایی و جذابیت چهره افزود.

آیا جراحی پروتز گونه درد دارد ؟

یکی از متداول ترین پرسش هایی که در ذهن متقاضیان جراحي پروتز گـونه ایجاد می شود ، این است که آیا عمل پروتز گـونه دردناک است یا خیر ؟

بر اساس نظرات در مورد پروتز گـونه ، می توان اذعان داشت که جراحي پروتز گـونه تقریبا از دید اکثر افرادی که تحت این عمل جراحی قرار گرفته اند یک عمل عاری از درد می باشد.

البته احساس درد خفیف بعد از جراحي پروتز گـونه ، همچون هر عمل جراحی دیگری وجود خواهد داشت که با مصرف داروهای مسکن تجویز شده از سوی پزشک معالج تا حدود قابل توجهی قابل التیام است.

لازم به ذکر است که احساس سفتی در ناحیه گونه ها پس از جراحي پروتز گـونه ، امری بدیهی می باشد و با مصرف دارو مرتفع می گردد.

جراحی پروتز گونه

آیا اثر جراحی پروتز گونه قابل رویت خواهد بود ؟

در خصوص اثر جراحی نیز باید اشاره داشت که جراحي پروتز گـونه ؛ معمولا از طریق داخل دهان انجام می گیرد و در نتیجه ، هیچ گونه اثری از آن بر جای نخواهد ماند.

هزینه جراحی پروتز گونه

احتساب قیمت عمل پروتز گـونه ، مستلزم مراجعه به فوق تخصص جراحی پلاستیک و معاینه دقیق فرد زیباجو از سوی ایشان می باشد و قبل از بررسی فرد نمی توان قیمت مشخصی برای این عمل جراحی معین نمود.

نظرات بسته شده است.

Call Now Button