بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

شما عزیزان می توانید با مطالعه مقاله پیش رو و راهکارهایی که جهت انتخاب فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی معتبر در آن ارائه گردیده است ؛ به انتخاب یک جراح فوق تخصص پلاستیک حاذق و کاردان بپردازید.

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی کیست ؟

پزشکانی که پس از دریافت مدرک دکتری ، دوره تخصصی جراحی عمومی را نیز سپری نموده و بورد تخصصی جراحی را اخذ می کنند ؛ این امکان را دارند که با شرکت در آزمون فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی ، دوره فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی را آغاز نموده و پس از اتمام این دوره به درجه بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک نائل آیند.

جراح فوق تخصص پلاستیک و زیبایی با توجه به آگاهی و مهارت خود و نیز تجارب فراوانی که طی دوران طبابت خویش کسب نموده از توانایی انجام کلیه جراحی های پیچیده بر روی نقاط مختلف بدن و صورت برخوردار است.

فوق تخصص جراحی پلاستیک کدام جراحی ها را انجام می دهد ؟

این جراحان با توجه به مهارت و تجربیات بالای خود ؛ امکان انجام تمامی اعمال جراحی زیبایی و ترمیمی از جمله جراحی بینی ، جراحی پلک ، جراحی زیبایی گوش ، جراحی لیفت صورت ، جراحی زیبایی سینه ، جراحی لیفت بازو و غیره را میسر می سازند.

ضمنا ناگفته نماند که یک فوق تخصص جراحي پلاستيک و زيبايي ، از آن جا که شناخت دقیقی از آناتومی صورت و دیگر نواحی بدن دارد و نیز به دلیل تسلط بر علم زیبایی شناسی ، توانایی انجام بهینه اعمال زیبایی غیرتهاجمی ؛ نظیر تزریق بوتاکس و فیلر را نیز داراست.

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

نحوه انتخاب بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

روش های متعددی بدین منظور وجود دارد که در ادامه به اساسی ترین آن ها اشاره می نماییم :

  • اولین راه در راستای انتخاب یک جراح فوق تخصص پلاستیک ، تحقیق از دوستان و آشنایانی می باشد که تحت نظر یک جراح متبحر و مجرب جراحی شده و رضایت کافی از نتیجه عمل خود دارند.
  • راهکار دیگری که جهت انتخاب یک جراح فوق تخصص پلاستیک و زیبایی خوب ، می توان از آن بهره جست ؛ جستجو در اینترنت می باشد.

زیرا می توان گفت که امروزه تقریبا اکثر جراحان پلاستیک و زیبایی دارای وبسایت رسمی و صفحات مجازی می باشند که این خود می تواند در زمینه یافتن بهترین جراح فوق تخصص پلاستیک بسیار کمک کننده باشد.

به عنوان مثال زمانی که شما در اینترنت عبارت ” بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی ” را جستجو می کنید ؛ خواهید توانست لیستی از بهترین پزشکان دارای بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی تهیه نمایید.

حال جهت مشاهده نمونه کارهای پزشکان موجود در لیست ، می توانید به سایت و صفحات اینستاگرام آن ها سر بزنید و رزومه کاری و نمونه کارهای ایشان را ملاحظه بفرمایید و به این ترتیب با دقت بهتری به انتخاب جراح فوق تخصص پلاستیک بپردازید.

  • قدم بعدی که با انجام آن می توانید انتخاب خود را به قطعیت برسانید ، مراجعه حضوری به مطب پزشک مورد نظر می باشد.

به نحوی که شما می توانید به مطب پزشک مورد نظر خود مراجعه نموده و از نزدیک نمونه کارهای ایشان را ملاحظه بفرمایید ، همچنین می توانید با افراد حاضر در مطب گفتگو کنید و نظرات آنان را نسبت به ماحصل جراحی و سطح رضایت شان از نتیجه دریافتی جویا شوید و به این ترتیب با اطمینان بیشتری نسبت به انتخاب جراح اقدام نمایید.

بیشتر بخوانید>>>> عوارض ابدومینوپلاستی

مشاوره با فوق تخصص جراحي پلاستيک و زيبايي

پس از انتخاب جراح و پیش از اقدام به جراحی ، شما می بایست با جراح مورد نظر خود یک جلسه مشاوره داشته باشید.

در این جلسه ، فوق تخصص جراحي پلاستيک و زيبايي ؛ یک شمای کلی از پروسه و نتیجه عمل در اختیار شما می گذارد و همچنین در رابطه با مراقبت های قبل و بعد از جراحی و دلیل اهمیت و میزان اثرگذاری این مراقبت ها بر نتیجه جراحی توضیحاتی برای شما ارائه می نماید.

ضمنا شما در جلسه مشاوره قبل از عمل ، شما می توانید هر سوالی که در ارتباط با عمل و اقدامات قبل و بعد از آن دارید ؛ را مطرح نمایید.

سخن آخر :

به طور کلی افراد می بایست از انجام جراحی های پلاستیک زیبایی و ترمیمی ، انتظاری منطقی داشته و توقع دستیابی به نتایج غیرمنطقی و نامعقولانه نداشته باشند.

مطالب مرتبط
dr-img

دکتر فرزاد پرویزیان

دارای بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک، زیبایی و میکروسرجری عضو انجمن جراحان پلاستیک وزیبایی ایران عضو مرکز تحقیقات سوختگی و ترمیمی دانشگاه علوم پزشکی ایران دارای مدرک آموزش در دوره درمانهای نوین زخم ها و NPWT در برلین آلمان نفر اول امتحانات شفاهی پذیرش دکترای فوق تخصصی سال ۱۳۹۰ رتبه برتر امتحانات پذیرش دکترای فوق تخصصی سال ۱۳۹۰ دکترای فوق تخصصی جراحی پلاستیک از دانشگاه علوم پزشکی ایران ۱۳۹۰-۱۳۹۳

فهرست محتوا