لیفت و بالاکشیدن باسن

لیفت و بالاکشیدن باسن

لیفت و بالاکشیدن باسن ( فرم دادن به باسن برای رفع افتادگی آن )

لیفت و بالاکشیدن باسن : لیفت باسن که به آن ساکشن لیپکتومی برشی پشت نیز می‌گویند، چربی و پوست اضافی در باسن را از بین می‌برد، سپس عضله را جمع می‌کند و باسن را به یک موقعیت نرمال بازمی‌گرداند.

افراد زیادی باسن افتاده با پوست شل و آویخته‌ای دارند که به خاطر افزایش سن، ژنتیک، کاهش وزن به وجود می‌آید.

دکتر پرویزیان با انجام لیفت باسن به بیماران کمک می‌کند که ظاهر مطلوب‌تری داشته باشند. گاهی اوقات دکتر پرویزیان لیفت باسن را با سایر روش‌هایی مثل لیپوساکشن ، لیفت ران ، یا جراحی زیبایی شکم ترکیب می‌کند تا بهبود چشمگیری ایجاد شود.

نتایج لیفت باسن می‌تواند چندین سال دوام داشته باشد اما مهم است که تغذیه و ورزش مناسبی داشته باشید تا به حفظ باسن جدید، نرم‌تر، سفت‌تر و جذاب‌تر کمک کند.

افراد مناسب برای لیفت و بالاکشیدن باسن

 کاندیداهای لیفت باسن و فرم دادن به باسن می‌بایست انتظارات واقع‌بینانه‌ای از روال کار داشته باشند و از سلامت عمومی خوبی برخوردار باشند.

افرادی مناسب لیفت باسن هستند که در ناحیه باسن پوست شل و ضعیفی داشته باشند و این افتادگی روی حجم و زیبایی باسنشان تأثیر منفی گذاشته باشد.

بیماران می‌بایست بدانند که این روش به تنهایی باعث بزرگ شدن باسن نمی‌شود. برای بزرگ کردن و رفع افتادگی باسن به‌صورت همزمان باید لیفت با تزریق چربی یا فلپ در باسن همراه باشد.

مشاوره برای لیفت و بالاکشیدن باسن

مشاوره اصلاح افتادگی باسن با دکتر پرویزیان اولین گام به سمت دستیابیلیفت و بالاکشیدن باسن به نتایج زیبایی است که شما به دنبال آن هستید.

ابتدا هدف خود را از انجام این کار بیان خواهید کرد و دکتر پرویزیان یک برنامه درمانی متناسب با نیازهای شما انتخاب خواهد کرد و به شما کمک می‌کند تا به هدف خود از جراحی دست یابید؛ که این برنامه ممکن است شامل بزرگ کردن باسن، لیفت یا ترکیبی از هر دو روش باشد.

همچنین دکتر پرویزیان به شما در انتخاب روش مطلوب کمک خواهد کرد و به تمامی سؤالات شما پاسخ خواهد داد و اطلاعات مفیدی راجع به روش موردنظر شما ارائه می‌کند.

لیفت باسن یا لیپوساکشن

برای بیمارانی که پوست شل و آویزان و چروکیده‌ای در قسمت زیر باسن خود دارند، لیفت باسن جهت رفع افتادگی باسن و سفت کردن باسن ضروری است. لیپوساکشن یک روش برداشتن چربی است.

اگر کشش پوست و شلی اطراف باسن طبیعی باشد و مشکل فقط چربی اضافه باشد، می‌توان لیپوساکشن را توصیه کرد.

قبل و در حین و بعد از جراحی زیبایی باسن

  • قبل از جراحی لیفت باسن

دستورالعمل‌های خاصی درباره اینکه چگونه برای جراحی آماده شوید به شما ارائه خواهد شد.

یک بسته اطلاعاتی شامل عوارض لیفت باسن  قبل از عمل ارائه خواهد شد که همه چیزهایی که می‌بایست قبل از تاریخ عمل بدانید و انجام بدهید را توضیح می‌دهد.

جراح چگونگی آمادگی برای جراحی را به شما آموزش خواهد داد که شامل راهنمایی‌هایی درباره خوردن، آشامیدن و سیگار کشیدن می‌باشد و اینکه چه ویتامین‌ها و داروهایی را باید مصرف کرد یا از مصرف آن‌ها اجتناب کرد.

باید با فردی هماهنگ کنید که بعد از جراحی شمارا با ماشین به منزل ببرد، چراکه جراحی شما به‌صورت سرپایی یا بستری انجام می‌شود.

همچنین ممکن است بخواهید با فردی هماهنگ کنید که یکی دو روز بعد از ترک بیمارستان، به شما کمک کند.

  • در حین جراحی لیفت باسن

جراحی لیفت باسن برای رفع افتادگی باسن یک روش سرپایی است که تحت بیهوشی عمومی در یک مرکز جراحی معتبر انجام می‌شود.لیفت و بالاکشیدن باسن معمولاً کل جراحی حدود دو ساعت به طول می‌انجامد.

در طی فرایند لیفت باسن، برش‌ها زیر لبه‌های باسن در طول چین طبیعی که باسن با قسمت بالایی ران برخورد می‌کند، زده خواهند شد. 

هر پوست شل و آویزانی حذف خواهد شد و پوست باقی‌مانده و بافت زیرین، محکم به موقعیت جدید کشیده می‌شود. برش‌ها با بخیه بسته می‌شوند.

زمانی که برش‌ها التیام یافت اسکارهای به‌جامانده تا حدودی به خاطر محل قرارگیری‌شان نامحسوس خواهند بود.

بهبودی بعد از جراحی لیفت باسن

در طی فرایند بهبودی، مهم است که بیمار برخیزد و چند بار در روز حرکت کند تا به‌سرعت فرایند بهبود کمک کند و خطر تشکیل لخته خون در باسن را کاهش دهد.

ورم و کبودی در چند ماه اول مشهود خواهد بود اما زمانی که فروکش می‌کند بیمار می‌تواند نتایج جراحی را مشاهده کند. شکل‌گیری نتایج نهایی، می‌تواند شش ماه تا یک سال طول بکشد.

همچنین ممکن است در دوره بعد از جراحی، داروی پیشگیری از لخته شدن خون تجویز شود.

آیا اسکارها نمایان خواهند بود؟

ایجاد اسکار بخشی از این فرایند است. با وجود این، یک جراح زیبایی با تجربه به‌گونه‌ای عمل خواهد کرد که ایجاد اسکار را به حداقل برساند.

در حین جراحی، برش‌ها معمولاً در چین‌های طبیعی زیر باسن زده می‌شوند که کمک می‌کند برش‌ها  نامحسوس یر باسن خود ل و آویزانیهای شما انتخاب خواهد کرد تا شما به هدفاف خیا فلپ در باسن همراه باشد، مخفی باقی بمانند.

در بیشتر موارد، اسکارهای این روش به‌سادگی با لباس زیر یا شلوار شنا، پنهان خواهند شد.

لیفت پایین‌تنه

اگر شما بعد از کم کردن مقدار زیادی وزن، پوست اطراف پایین‌تنه و ران‌هایتان شل و آویزان شده است، لیفت ران و باسن می‌تواند به شما کمک کند که ظاهری جوان‌تر و متناسب‌تری داشته باشید.

لیفت ران و باسن که گاهی به‌عنوان لیفت پایین‌تنه نیز شناخته می‌شود، وقتی‌که با همدیگر آنجا شوند، می‌توانند پوست شل و آویزانی را که نمی‌توان از طریق رژیم و ورزش حذف کرد را از بین ببرند.

همچنین نباید به‌عنوان راهی برای کاهش وزن در نظر گرفته شود. بهتر است لیفت باسن یا ران را زمانی انجام داد که به وزن موردنظر خود دست پیداکرده‌اید.

هزینه لیفت و بالاکشیدن باسن 

هزینه فرایند لیفت باسن، بسته به میزان جراحی و اینکه روش دیگری، مثل لیپوساکشن یا روش های دیگر بزرگ کردن باسن را نیز شامل شود، متغیر خواهد بود.

مطالب مرتبط