زیباسازی گردن با لیفت کشیدن پوست گردن و لیپوساکشن

جوانسازی گردن با لیفت و لیپوساکشن

زیباسازی گردن با لیفت کشیدن پوست گردن و لیپوساکشن : جوانسازی پوست گردن یک ظاهر محکم‌تر، نرم‌تر و ظریف‌تر را در گردن و چانه ایجاد می‌کند.

زیباسازی گردن با لیفت کشیدن پوست گردن و لیپوساکشن

حتی بدون اعمال هرگونه تغییر دیگر در صورت، بهبود ظاهر یک گردن ضخیم، چروکیده  و افتاده یا دارای غبغب می‌تواند به‌ طور چشمگیری به بهبود ظاهر فرد کمک کند و موجب شود که بیمار سال‌ها جوان‌تر نشان داده شود و یا حتی چنان به نظر برسد که گویی وزن کم کرده است.

جوان‌سازی گردن همچنین می‌تواند از طریق ایجاد یک فک خوش‌فرم‌تر و متناسب با دیگر نواحی چهره به  بازگرداندن تعادل به اعضای صورت کمک کند.

یکی از روش های جوان سازی کشیدن پوست گردن می باشد.

افراد مناسب برای جوان‌سازی گردن

جوان‌سازی گردن زمانی که توسط یک جراح زیبایی با‌تجربه و دارای صلاحیت انجام شود، می‌تواند تنها با ایجاد تغییرات کوچک به بهبودهای قابل‌توجه منتهی شود.

اگر شما از ظاهر صورت، گردن یا چانه خود ناراضی هستید، مشاوره با یک تیم جراحی زیبایی می‌تواند اطلاعات بیشتری را در مورد گزینه‌های جراحی مناسب برای ایجاد تغییرات ماندگار در اختیار شما قرار دهد.

جوان‌سازی گردن نه به‌واسطه یک تکنیک جراحی، بلکه با توجه به اهداف زیبایی‌شناختی بیمار تعریف می‌شود. دکتر پرویزیان، فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی از یک روش جراحی کاملاً متفاوت برای بیماری که خواستار یک تغییر کامل در فرم چانه است در مقابل بیماری که خواستار برطرف کردن افتادگی گردن یا “گردن بوقلمونی” است، استفاده می‌کند.

جوان‌سازی گردن می‌تواند به‌تنهایی و یا همراه با دیگر روش‌های جراحی زیبایی صورت برای دستیابی به نتایج جامع‌تر ترکیب شود.

جهت دریافت مشاوره و گرفتن نوبت می‌توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:

09039408200

لیپوساکشن گردن

آیا شما احساس می‌کنید که علیرغم داشتن وزن مناسب به غبغب دچار هستید؟ لیپوساکشن گردن می‌تواند یک خط گردن برازنده‌تر و متمایزتر را برای شما ایجاد کند.

ازآنجایی‌که لیپوساکشن قادر به حذف چربی اضافی بوده، اما نمی‌تواند به‌طور قابل‌توجهی به بهبود افتادگی پوست منجر شود. معمولا داوطلبین لیپوساکشن افراد جوان -کسانی که در دهه 20 تا اوایل دهه 50 زندگی خواهند بود- هستند.

زیرا پوست بیماران جوان‌تر معمولاً دارای قابلیت ارتجاعی خوبی است، که برای جمع شدن یکنواخت و برابر پوست پس از لیپوساکشن ضروری می‌باشد. در مورد تکنیک‌های لیپوساکشن بیشتر بدانید.

فرآیند و دوره بهبودی جوان‌سازی گردن

برای اغلب افراد، لیپوساکشن گردن یک روش نسبتاً سریع است و با استفاده از بی‌حسی موضعی چندین بار قابل تکرار می‌باشد.

جراح پلاستیک و زیبایی از طریق ایجاد 1 یا 2 برش کوچک، که در زیر چانه و یا پشت گوش پنهان است، یک کانول لیپوساکشن کوچک را در پوست فروبرده و چربی‌های اضافی را بیرون می‌کشد که موجب زیباسازی طبیعی چانه و گردن می‌گردد.

پس از عمل، بیماران معمولاً یک نوار چانه محافظ مخصوص را برای حدود 3 یا 4 روز استفاده می‌کنند، در عرض 1 هفته به کار خود بازمی‌گردند، و پس از حدود 2 هفته آمادگی بازگشت به فعالیت‌های روزمره را خواهند داشت.

اندکی تورم و کبودی بعد از لیپوساکشن گردن طبیعی است؛ که باید در طول 10 تا 14 روز پس از عمل برطرف شود.

ملاحظات و اهداف لیپوساکشن گردن

 • بهبود ظاهر “غبغب” یا پری زیر چانه
 • ظریف سازی فک به‌منظور بالا بردن چانه و یا ایجاد تعادل در اعضای صورت
 • بیماران دارای تون پوست خوب معمولاً شاهد بهترین نتایج خواهند بود
 • قابلیت ترکیب با جراحی بزرگ کردن چانه یا جراحی زیبایی بینی برای بهبود فرم صورت
 • نتایج دائمی تا زمانی که بیمار وزن خود را ثابت نگه دارد.

جراحی لیفت گردن

اگر از افتادگی یا شلی پوست گردن خود رنج می‌برید، جراحی لیفت گردن می‌تواند راه‌حلی برای مشکل شما باشد. جراحی لیفت و کشیدن پوست گردن ممکن است سرویکوپلاستی (برای حذف پوست اضافی) یا پلاتیسموپلاستی (برای سفت عضلات شل گردن) نیز نامیده شود.

جراحان زیبایی از یک و یا هر دو روش برای سفت کردن عضلات شل گردن و رفع پوست اضافی و افتادگی گردن استفاده می‌کنند تا یک ظاهر یکنواخت‌تر، محکم‌تر و متمایزتر را در گردن ایجاد کنند.

فرآیند و دوره بهبودی جوان‌سازی گردن

جراحی لیفت گردن معمولاً به‌عنوان یک روش سرپایی تحت بیهوشی عمومی و یا آرام‌بخش داخل وریدی انجام می‌شود. با تقبل هزینه لیفت گردن  ،جراح زیبایی شما یک برش کوچک در پشت هر گوش ایجاد خواهد کرد و بسته به نیاز شما ممکن است یک برش سوم کوچک نیز در زیر چانه ایجاد کند.

از طریق این برش‌ها عضلات گردن یا بافت‌های اصلی را محکم کرده و پوست اضافی و افتادگی گردن را رفع کرده تا یک ظاهر یکنواخت‌تر، محکم‌تر و جوان‌تر را در گردن ایجاد کند.

زیباسازی گردن با لیفت کشیدن پوست گردن و لیپوساکشن

زمان بهبودی پس از لیفتینگ پوست گردن، به فرد و نیز شدت جراحی بستگی دارد. به‌طورمعمول، بیماران پس از 2 هفته به فعالیت‌های روزانه، ازجمله کار بازمی‌گردند.

شما می‌توانید انتظار داشته باشید که پوست گردن شما پس از چند هفته سفت‌تر شود و بروز کبودی و تورم نیز طبیعی است. این اثرات باید به‌تدریج فروکش کنند،و کبودی قابل‌مشاهده به‌طورمعمول پس از هفته اول رفع شده و یک احساس “گرفتگی” تا چند ماه باقی می‌ماند.

جراح زیبایی دستورالعمل‌های دقیق برای دوره بهبودی و مراقبت پس از عمل را به شما ارائه می‌دهد.

ملاحظات و اهداف جراحی لیفت گردن

 • کاهش یا حذف “گردن بوقلمونی” از طریق رفع پوست اضافی و افتادگی پوست گردن
 • رفع چین‌وچروک و خطوط گردن
 • بهبود ظاهر نوارهای عمودی گردن
 • نتایج، طولانی‌مدت بوده و با افزایش سن بیمار به‌طور طبیعی دچار پیری می‌شوند.
 • قابلیت ترکیب جراحی لیفت گردن با جراحی لیفت صورت به‌منظور جوان‌سازی کامل‌تر صورت

ترکیب جوان‌سازی گردن و دیگر روش‌های جراحی صورت

ازآنجایی‌که صورت، چشم‌ها و گردن همگی تشکیل‌دهنده ظاهر صورت فرد هستند، ترکیب جراحی صورت و گردن برای رسیدن به اهداف بیمار امری رایج است.

این کار اطمینان کافی برای ایجاد یک ظاهر یکنواخت، متمایز و متعادل طبیعی را فراهم می‌آورد. در زیر برخی از روش‌های رایج که برای ترکیب با جراحی جوان‌سازی گردن انتخاب می‌کنند، آمده است:

 1. لیفت صورت : جراحی لیفت صورت بدون ترکیب با برخی از تکنیک‌های جوان‌سازی گردن توسط جراح زیبایی امری نادر است. ترکیب لیفت صورت و گردن این امکان را برای یک جراح زیبایی به وجود می‌آورد تا فک، افتادگی گونه‌ها، و شلی بافت‌های گردن را به‌طور همزمان در یک عمل جراحی هدف قرار دهد.
  بزرگ کردن چانه : یک جراح زیبایی ماهر و باصلاحیت می‌تواند در طول عمل جراحی لیپوساکشن گردن از طریق برش‌های موجود، یک پروتز چانه مناسب را در داخل چانه قرار دهد تا خط گردن را متمایز ساخته و ظاهر چانه ضعیف و یا رو به عقب را بهبود بخشد .
 2. جراحی زیبایی بینی : وجود تناسب در اعضای صورت، کلید داشتن یک چهره جذاب هستند. تغییر شکل بینی به‌منظور ایجاد تطابق بیشتر با چهره بیمار علاوه بر بهبود خط فک، به‌طور چشمگیری می‌تواند موجب افزایش این حس تناسب شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره روش های فوق می توانید به مقالات مرتبطی که تهیه شده و در وب سایت موجود است مراجعه کنید.

هزینه زیباسازی گردن با لیفت کشیدن پوست گردن و لیپوساکشن

هزینه لیفت گردن به دلیل استفاده از روش های مختلف، برای هر بیمار با بیمار دیگر متفاوت است و هیچ قیمت تعیین‌شده‌ای برای عمل کشیدن پوست گردن وجود ندارد.

مطالب مرتبط