لیپولیز با دستگاه ویزر

دستگاه ویزر لیپو و همه چیز درباره آن

در دنیای امروزی داشتن اندامی لاغر و خوش فرم ؛ مظهر زیبایی محسوب می شود و مردان و زنان ، فارغ از هر سن و سالی برای رسیدن به آن از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند.

رژیم های غذایی و ورزش ؛ از جمله روش هایی هستند که افراد برای رسیدن به اندام دلخواه ، آن ها را به کار می گیرند ؛ اما در برخی موارد ، این شیوه ها زمان بر بوده و حتی گاهی اوقات نتیجه مطلوب و دلخواه را حاصل نخواهند کرد ؛ زیرا برخی چربی ها بسیار مقاوم بوده و برای از بین بردن آن ها به روش تهاجمی تری نیاز است.

از این رو در چنین مواردی برای حصول نتایج مطلوب ، روش هایی اعم از لیپولیز با دستگاه ویزر که در واقع جدیدترین روش لیپولیز می باشد ، پیشنهاد می شود.

جدیدترین روش لیپولیز

جدیدترین روش لیپولیز با دستگاه لیزر ؛ یعنی دستگاه ویزر لیپو ، انقلابی در شیوه های لاغری و لیپوساکشن ایجاد کرده است.

این دستگاه به شما کمک می کند تا به سرعت و بدون درد ، از دست بافت های چربی اضافه بدن خلاص شده و از اندامی عضلانی بهره مند شوید.

دستگاه ویزر با استفاده از امواج فراصوت ( اولترلسوند ) ، توده های چربی زیر پوست را همان گونه که می خواهید تغییر می دهد.

انرژی حاصل از موج های اولتراسوند ؛ بدون آسیب رساندن به رشته های عصبی ، رگ های خونی یا بافت های پیوندی ؛ بافت چربی را به طور مستقیم مورد هدف قرار می دهد ، این امر سبب می شود که دوره ریکاوری پس از پروسه کوتاه مدت باشد و در نهایت ، نتایج چشمگیر و باورنکردنی را رقم می زند.

در پیکرتراشی با استفاده از دستگاه ویزر ، 90 درصد چربی های برداشته شده می توانند به دیگر نواحی بدن ؛ مانند صورت ، سینه ها یا باسن منتقل شوند و به فرم و حجم دهی آن ها کمک کنند.

لیپولیز با دستگاه ویزر ، خاصیت ارتجاعی پوست را افزایش می دهد و سبب سفت و محکم شدن آن می شود.

لازم به ذکر است که دستیابی به این امر ، پس از حذف چربی های بدن با استفاده از دستگاه های لاغری پیشین امکان پذیر نبود ؛ توجه داشته باشید که تمام این فواید ، به دلیل بکارگیری امواج فراصوت می باشد.

لیپولیز با دستگاه ویزر ، برخلاف دستگاه های سنتی لیپوساکشن ؛ تقریبا هیچ دردی را در پی ندارد و احتمال بروز عارضه پس از آن بسیار بسیار کم است.

نحوه انجام پروسه لاغری به روش لیپولیز با دستگاه ویزر

شاید آشنایی با نحوه کار لیپولیز با دستگاه ویزر و این که چگونه شما را به اندام دلخواه تان می رساند نیز برایتان جالب باشد.

قبل از هر اقدامی ، باید بدانید که کار با این دستگاه نیاز به مهارت و تبحر دارد ؛ بنابراین توصیه می شود حتما به جراح فوق تخصص پلاستیک و زیبایی با تجربه و کارآزموده در این زمینه مراجعه کنید.

پیش از شروع فرآیند لاغری با دستگاه ویزر لیپو ، فرد تحت بیهوشی عمومی یا بی حسی موضعی قرار می گیرد ؛ سپس مایعی به نام تاموسنت به بافت چربی تزریق می شود.

جراح از طریق برش های کوچک ، پروب های امواج اولتراسوند را برای شکستن بافت های چربی به بدن وارد می کند.

لیپولیز با دستگاه ویزر ؛ می تواند بافت های چربی موجود در بازوها ، سینه ، چانه و گردن ، بخش فوقانی کمر ، دور کمر و شکم ، پهلوها ؛ ران ها و باسن را مورد هدف قرار دهد.

مقدار چربی که از بدن خارج می شود ، به میزان بافت چربی موجود در ناحیه تحت درمان بستگی دارد ؛ اما به طور کلی توصیه می شود که در یک جلسه  بیش از 3 تا 5 لیتر چربی یعنی حدود 4 الی 5 درصد وزن شما از بدن خارج نشود.

در صورت نیاز به خارج کردن چربی بیشتر ، بهتر است یک جلسه دیگر تحت لیپولیز قرار بگیرید.

پس از اتمام فرآیند ؛ بدن فرد در محل های جراحی ، تا حدودی کبود و متورم به نظر می رسد.

این را بدانید که امکان دارد بلافاصله بعد از پایان پروسه ، نتیجه اصلی را مشاهده نکنید ؛ زیرا بدن برای بهبود یافتن نیاز به زمان دارد.

مشاوره قبل از عمل

در جلسه تعیین شده ، متخصص شما را معاینه کرده و سوابق پزشکی تان را بررسی می کند.

در صورت مصرف داروهای خاص ، حتما پزشک را از این موضوع آگاه سازید ؛ در این جلسه ، پزشک روند جراحی را برای تان توضیح می دهد ؛ همچنین از شما می خواهد تا اصول قبل از جراحی را پیش از انجام لیپولیز رعایت کنید.

اقدامات قبل از لیپولیز با دستگاه ویزر

  • 2 هفته پیش از پروسه ؛ از مصرف داروهای رقیق کننده خون ، امتناع کنید.
  • یک شب قبل از جراحی ، نوشیدنی الکلی مصرف نکنید.

مراقبت های بعد از لیپولیز با دستگاه ویزر

  • در 24 الی 48 ساعت پس از عمل ، باید با استفاده از پدهای نخی استریل نواحی ای که تحت ویزر لیپو قرار گرفته اند را پانسمان کنید ؛ زیرا ممکن است ترشحاتی از آن ها خارج شود.
  • همچنین پیشنهاد می شود به مدت چند هفته به منظور کاهش تورم از گن های مخصوص استفاده کنید.

نتیجه عمل لیپولیز با دستگاه ویزر

با گذشت زمان ، رفته رفته بدن به شکل ایده آل خود نزدیک شده و نتیجه اصلی نهایتا پس از 5 ماه به طور کامل پدیدار می شود.

نتیجه حاصل از لیپولیز با دستگاه ویزر ، می تواند دائمی باشد ؛ اما این نکته را فراموش نکنید که فرم و شکل  بدن که پس از دوره ریکاوری نمایان می شود ، منوت به خود شما می باشد.

پس از این فرآیند ، باید یک رژیم غذایی سالم را دنبال کرده و به طور منظم ورزش کنید تا از اضافه وزن و پیدایش چربی های اضافه در بدن جلوگیری کنید.

مزایای لیپولیز با دستگاه ویزر

  • این دستگاه حالت الاستیک پوست را حفظ کرده و آن را افزایش می دهد.
  • پس از فرآیند ویزر لیپو ، درد و ورم به میزان بسیار کم حاصل می شود و دوره ریکاوری آن کوتاه مدت است.
  • میزان عوارض و اثرات جانبی پس از عمل بسیار کم است.
  • این دستگاه در یک جلسه ، می تواند چند ناحیه را مورد هدف قرار دهد.
  • لیپولیز با دستگاه ویزر ، مستقیما سلول های چربی را مورد هدف قرار داده و  در نتیجه احتمال آسیب رسیدن به بافت های سالم کاهش می یابد.

چرا لیپولیز با دستگاه ویزر محبوب و پر طرفدار می باشد ؟

دلیل اصلی این محبوبیت ، جنبه های مثبت استفاده از امواج اولتراسوند می باشد که افزایش قابلیت کشسانی پوست تنها یکی از آن ها است.

در لیپولیز با دستگاه ویزر ، احتمال نیاز به داروهای مسکن بسیار پایین است و میزان خونریزی در حین جراحی بسیار ناچیز می باشد.

ایمنی این فرآیند بسیار بالا بوده و نتایج حاصل از آن قابل پیش بینی است.

با توجه به صریح بودن نحوه انجام عمل ، فرآیند اضافه ای بر روی بدن صورت نمی گیرد ؛ بنابراین بدن پس از جراحی ، احساس خستگی کمتری دارد و می توانید دوره ریکاوری را به سرعت پشت سر بگذارید.

هزینه لیپولیز با دستگاه ویزر

هزینه انجام لیپولیز با دستگاه ویزر، ممکن است متغیر باشد. علاوه بر دستمزد جراح و هزینه تجهیزات مورد استفاده و داروهای مصرفی در طول عمل ، میزان چربی خارج شده و تعداد جلسات مورد نیاز در تعیین هزینه کلی دخیل هستند.

قبل از معاینه نمی توان قیمت این جراحی را تخمین زد ؛ البته در جلسه مشاوره ، جراح می تواند پس از معاینه فیزیکی و ارزیابی شما ، مبلغ نهایی را اعلام کند.

مطالب مرتبط