مشاوره در واتس اپ

ماموپلاستی در تهران

دلایل مختلفی وجود دارد که خانم ها را بر آن می دارد تا جراحی کاهش سایز پستان که تحت عنوان ماموپلاستی نیز شناخته می شود ، را انتخاب کنند.

به طور کلی خانم هایی که از سایز پستان ها خود ناراضی بوده و به دنبال این موضوع ، اعتماد به نفس آن ها تحت الشعاع قرار گرفته و عزت نفس خود را از دست داده اند ؛ گزینه مناسبی برای انجام عمل ماموپلاستی به شمار می روند.

لازم به ذکر است که بزرگی سایز سینه ها ، صرفا سبب بر هم خوردن تناسب اندام و کاهش اعتماد به نفس نشده و می تواند مشکلات و ناراحتی های جسمی ؛ اعم از کمر درد ، گردن درد و مسائل ناشی از وضعیت نامناسب بدن در نتیجه وزن پستان ها ،و حتی ناراحتی های روحی ؛ از جمله ناراحتی از این که لباس مناسب خود را پیدا نمی کنید یا در برخی امکان تحقیر می شوید ؛ را به همراه داشته باشد.

از این رو جراحی ماموپلاستی ، می تواند راه حلی برای رفع این مسائل باشد ؛ هدف از این جراحی ، برداشتن بافت و پوست اضافی از سینه ها به منظور تغییر شکل پستان ها و دستیابی به اندامی قابل قبول می باشد.

دکتر فرزاد پرویزیان از ممتازترین پزشکان جراح سینه می باشند که کلیه اعمال جراحی زیبایی و ترمیمی سینه را به بهترین نحو ممکن به انجام می رسانند.

شما عزیزان و همراهان گرامی می توانید به منظور انجام موفقیت آمیز هر یک از اعمال جراحی سینه ؛ از جمله عمل ماموپلاستی در تهران ، با نهایت اطمینان به مطب دکتر پرویزیان مراجعه نمایید.

ماموپلاستی در تهران

آیا کاهش سایز پستان برای من مناسب است ؟

جراحی کوچک کردن سینه ( ماموپلاستی ) ؛ مانند هر عمل زیبایی ، تصمیم بزرگی است که لازم است به دقت در مورد آن فکر کنید.

به طور کلی چنانچه بنا به هر دلیلی ، از اندازه و سایز سینه های خود راضی نیستید و در پی بزرگی سایز سینه ها با مشکلات جسمی یا ناراحتی عاطفی مواجه شده اید ؛ می توانید کاندیدای مناسبی برای انجام عمل ماموپلاستی باشید.

لازم به ذکر است که جراحی کوچک کردن پستان ، صرفا در خانم ها انجام نپذیرفته و با انجام این عمل جراحی در آقایان ، نیز می توان بافت بیش از حد چربی در ناحیه قفسه سینه مردان که منجر به بزرگ شدن پستان آن ها می شود را نیز درمان نمود.

لازم به ذکر است اگرچه ماموپلاستی اندازه پستان را تغییر می دهد ، اما لزوما افتادگی سینه را اصلاح نمی کند.

مراحل جراحی ماموپلاستی چیست ؟

طی جراحی ماموپلاستی ؛ بافت غده ای ،  پوست و چربی اضافی از طریق برش هایی که طبق الگوهای موجود ، بر روی سینه های ایجاد می گردد ؛ از سینه ها برداشته می شود.

در برخی موارد ؛ چربی های اضافی ممکن است از طریق لیپوساکشن ، همراه با تکنیک های برداشتن بافت پستان برداشته شوند.

اگر اندازه سینه تا حد زیادی به دلیل بافت چربی باشد و پوست اضافی فاکتور جراحی نباشد ، لیپوساکشن به تنهایی ممکن است در جراحی کاهش پستان استفاده شود.

تکنیک جراحی با توجه به شرایط فردی ، ترکیبات پستان ، میزان کاهش مورد نظر ، ترجیحات شخصی و توصیه های جراح تعیین می شود.

عمل ماموپلاستی ، تحت بیهوشی عمومی  و گاها تحت آرامبخش وریدی انجام می شود.

ماموپلاستی در تهران

آیا جای برش های جراحی پس از عمل ماموپلاستی ، قابل رویت است ؟

اثرات برشی که پس از عمل ماموپلاستی ، باقی می ماند قابل مشاهده و دائمی هستند ؛ گرچه معمولا زیر لباس یا سوتین کاملا مخفی می شوند.

آیا بعد از عمل ماموپلاستی ، موقعیت نوک سینه ها تغییر می کند ؟

در جراحی ماموپلاستی ، بافت زیرین پستان برداشته می شود و شکل می گیرد.

گاهی اوقات برای سینه های آویزان بسیار بزرگ ، ممکن است لازم باشد که نوک سینه و آرئول برداشته شده و به موقعیت بالاتری روی پستان ( پیوند آزاد نوک سینه ) پیوند داده شود.

بخیه برش ها در جراحی ماموپلاستی

در انتهای عمل ماموپلاستی ؛ با هدف شکل گیری بهتر سینه ، برش ها به هم نزدیک شده و دوخته می شوند.

توجه داشته باشید که بخیه ، چسب و نوار جراحی ؛ باعث بسته شدن پوست برش خورده می شود.

تا چند وقت بعد از عمل ماموپلاستی ، خطوط برش نمایان هستند ، اما در بیشتر موارد با گذشت زمان کمرنگ می شوند و به طور قابل توجهی بهبود می یابند.

هزینه ماموپلاستی در تهران

عمل ماموپلاستی ، در دسته جراحی های زیبایی قرار دارد و هزینه آن به عوامل مختلفی بستگی دارد.

جهت کسب اطلاعات کافی در خصوص عمل ماموپلاستی و هزینه دقیق این جراحی ، به پزشک متخصص مراجعه نمایید.

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Button