مشاوره در واتس اپ

ماموپلاستی

عمل ماموپلاستی

ماموپلاستی ، کلیه اعمال جراحی سینه ؛ اعم از کوچک کردن سینه ، بزرگ کردن سینه و لیفت سینه را پوشش می دهد ؛ اما غالبا منظور از آن کوچک کردن سینه ها یا به عبارتی ماموپلاستی کاهشی می باشد ؛ در مقاله پیش رو به اختصار توضیحاتی پیرامون این نوع از ماموپلاستي ارائه نموده ایم.

دکتر فرزاد پروزیان از برجسته ترین جراحان پلاستیک استان تهران می باشند که انجام کلیه جراحی های پلاستیک زیبایی و ترمیمی سینه را به بهترین نحو ممکن برای شما عزیزان میسر می نمایند.

ماموپلاستی چیست ؟

ماموپلاستي در حقیقت نوعی از جراحی سینه می باشد که از طریق حذف بافت ، پوست و چربی اضافی سینه ها ؛ به اصلاح افتادگی سینه ها و کاهش سایز آن ها می پردازد.

در صورتی که از سینه هایی بزرگ برخوردارید و به دنبال آن علاوه بر کاهش اعتماد به نفس ؛ با درد مزمن در نواحی شانه ها و گردن ، سوزش پوست زیر سینه و مواردی از این قبیل مواجه هستید ؛ بهترین گزینه جهت رهایی از این مشکل و دستیابی به سینه هایی با اندازه ایده آل و متناسب ، عمل ماموپلاستي می باشد.

ماموپلاستی

ماموپلاستي ، افزون بر این که داشتن سینه هایی با سایز مناسب و دلخواه را برای شما ممکن می سازد ، مشکلات ناشی از بزرگ بودن سینه ها که پیشتر بدان اشاره شد را نیز مرتفع می نماید.

در صورتی که تمایل به انجام عمل ماموپلاستي دارید ، توصیه می شود به یک فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی حاذق و با تجربه که تجارب گسترده ای در حوزه جراحی های سینه دارد ، مراجعه فرمایید.

ماموپلاستی برای چه افرادی مناسب نمی باشد ؟

  • خانم هایی که اضافه وزن زیادی دارند.
  • دختران جوانی که هنوز بلوغ جسمانی شان پایان نیافته است.
  • خانم هایی که دچار بیماری هایی از قبیل دیابت و مشکلات قلبی – عروقی هستند.

نحوه انجام عمل ماموپلاستی

عمل ماموپلاستي تحت بیهوشی عمومی انجام می شود. سپس با توجه به سایز و حجم سینه و همچنین قوام پوست ، برش مورد نیاز بر روی سینه لحاظ می گردد.

لازم به ذکر است جهت ایجاد برش در جراحی ماموپلاستي الگوهای متفاوتی وجود دارد ؛ این برش می تواند در یکی از نواحی ذیل باشد :

  • در اطراف هاله پستان ( بخش رنگی نوک پستان )
  • برش حلقوی در اطراف نوک پستان که با یک برش عمودی در جهت بالای سینه امتداد می یابد.
  • برش به صورت عمودی و افقی

ماموپلاستی

توجه داشته باشید که جراح پلاستیک پس از ایجاد برش بر روی سینه ، بافت اضافی سینه ها را برداشته و سپس اقدام به فرمدهی سینه و لیفت آن در موقعیت مناسب می نماید.

در پایان جراحی ؛ جراح پلاستیک به منظور قرار گیری برش ها بر روی هم ، محل جراحی را بخیه می زند.

در خصوص جای بخیه عمل ماموپلاستي نگران نباشید ، زیرا با رعایت صحیح دستورات مراقبتی پس از عمل و به مرور زمان از بین خواهند رفت.

نظرات بسته شده است.

Call Now Button